Zaposleno 39 osoba sa invaliditetom
24. maj 2016.
Izborna Konferencija Gradskog saveza socijalno humanitarnih organizacija Smederevo
1. jun 2016.

Sara i Ilija pobednici u kategorji modernih igara

40. Festival kulturno – umetničkog stvaralaštva gluvih i nagluvih Srbije u oblasti dramsko-pantomimskih ostvarenja i modernih igara održan je 28.05.2016. godine u Centru za kulturu “ Masuka“ u Velikoj Plani.
U kategoriji modernih igara, Gradsku organizaciju gluvih i nagluvih Smederevo predstavljali su Ilija Jakovljević i Sara Gurgurović. Atraktivnom koreogorafijom osvojili su publiku i žiri i zasluženo pobedili.

PicsArt_05-30-02.22.34

Plasman u kategoriji modernih igara:
I mesto – Gradska organizacija gluvih i nagluvih Smederevo
II mesto – Opštinska organizacija gluvih i nagluvih Paraćin III mesto – MOGN Sremska Mitrovica

Na Festivalu su učestovali predstavnici organizacija gluvih i nagluvih iz 20 gradova. Organizator Festivala je Savez gluvih i nagluvih Srbije, a pokovitelj Ministarstvo rada, zapošljavanja, boračkih i socijalnih pitanja.

Zahvaljujemo se našim plesačima na uloženom trudu, zalaganju i fantastičnom predstavljanju naše organizacije i našeg grada.

Pobednički ples možete pogedati na linku: