Сходно Календару такмичења и плану рада за 2015. годину, дана 26.09.2015.године са почетком у 09,45 часова одржано је 5. коло Лиге особа са инвалидитетом Србије у гађању серијском ваздушном пушком у појединачној и екипној конкуренцији под називом Трофеј „СЕМЕНДРИЈА 2015“, у Смедереву на ваздушном стрелишту Спортске дворане Смедерево, у организацији СПИКС уз учешће представника 17 пријављених екипа (14 комплетних и представници ДСРИ Чукарице, УПИК Шумадија из Крагујевца и екипа Јагодине која није наступила) са укупно 60 пријављених такмичара..
Веома добри и успешни домаћини су били УПИК Смедерево на челу са председником г-дином Николић Предрагом. Судијски апрат, припрема и реализација такмичења је била у сарадњи са СКОСИ Р-50 из Смедерева и све је протекло веома добро и без икаквих примедби, жалби и приговора, на чему смо им веома захвални.
РЕЗУЛТАТИ 5. КОЛА ЛИГЕ: СМЕДЕРЕВО 26.09.2015.год.
СЕРИЈСКА ВАЗДУШНА ПУШКА – 40 диабола
ПОЈЕДИНАЧНО – СЕНИОРКЕ:
Пласман | Име и презиме | Екипа | Број кругова |
1. | Јелена Пантовић | СКОСИ Р-50 Смедерево | 357 |
2. | Гордана Пешић | СК Раднички Шабац | 355 |
3. | Снежана Чегар | ДСРИ Чукарица | 355 |
4. | Ангелина Јосић | УП Фр.Гора – Срем, Ст. Паз. | 349 |
5. | Марина Марковић | ДСРИ Смедерево | 340 |
6. | Душанка Вукелић | УП Смедерево | 336 |
7. | Весна Вићентић | УПМО Шабац | 325 |
8. | Мира Радаковић | СКОСИ Олимп, Зрењанин | 312 |
9. | Јованка Николић | УПМО Шабац | 243 |
Драгана Стевић | УПИК Крагуј, Крагујевац | ДНС | |
Зорица Ивановић | СКОСИ Р-50 Смедерево | ДНС | |
Зорица Тасић | ДСРИ Чукарица | ДНС | |
Милена Радивојчевић | ДСРИ Јагодина | ДНС |
ПОЈЕДИНАЧНО – СЕНИОРИ група СХ-1:
Пласман | Име и презиме | Екипа | Број кругова |
1. | Зоран Поучки | СКОСИ Олимп – Зрењанин | 370 |
2. | Средо Радовић | СКОСИ Победник – Београд | 360 |
3. | Славиша Сарвак | СКОСИ Олимп – Зрењанин | 360 |
4. | Зоран Станојевић | СКРВИ Орао, Бијељина | 355 |
5. | Милан Пајовић | ДСРИ Смедерево | 339 |
6. | Миломир Марковић | СК Раднички Шабац | 336 |
7. | Ђорђе Милић | СДИ Неготин | 331 |
8. | Раца Љуан | УПНО Ниш | 327 |
9. | Драган Тасић | УПНО Ниш | 327 |
10. | Ново Трифуновић | СКРВИ Орао, Бијељина | 320 |
11. | Горан Николић | УПМО Шабац | 319 |
12. | Милосав Ковачевић | СК Раднички Шабац | 317 |
13. | Зоран Петковић | ДСРИ Смедерево | 310 |
14. | Иван Михајловић | УП Смедерево | 309 |
15. | Дејан Аврамовић | УП Параћин | 297 |
16. | Драган Бојић | СДИ Неготин | 296 |
17. | Борислав Николић | СК Соколови – Лозница | 285 |
18. | Милутин Димитријевић | УПИК Крагуј Крагујевац | 270 |
19. | Петар Колар | УПНО Ниш | 254 |
20. | Радослав Челић | СДИ Неготин | 202 |
21. | Цветко Которчевић | УПИК Крагуј Крагујевац | 176 |
22. | Дејан Петковић | УП Параћин | 170 |
Драгиша Џинић | СК Соколови – Лозница | ДНС | |
Радомир Ранковић | СК Раднички Шабац | ДНС | |
Ђорђе Баџикић | СДИ Неготин | ДНС | |
Милоје Кириџић | СДИ Неготин | ДНС | |
Зоран Јовашевић | УП Параћин | ДНС | |
Вук Новачић | ДСРИ Чукарица | ДНС | |
Мијаило Сарић | ДСРИ Чукарица | ДНС | |
Здравко Хршум | СКОСИ Победник Београд | ДНС | |
Зоран Ђушић | ДСРИ Јагодина | ДНС |
ПОЈЕДИНАЧНО – СЕНИОРИ група СХ-2:
Пласман | Име и презиме | Екипа | Број кругова |
1. | Зоран Бањац | СКОСИ Победник Београд | 370 |
2. | Дејан Јокић | СКОСИ Победник Београд | 367 |
3. | Драган Балабан | СКОСИ Победник Београд | 360 |
4. | Зоран Петровић | СКОСИ Р-50 Смедерево | 359 |
5. | Здравко Цногорац | СКРВИ Орао, Бијељина | 359 |
6. | Милутин Перић | УПМО Шабац | 357 |
7. | Иван Коцић | СКОСИ Р-50 Смедерево | 352 |
8. | Зоран Миливојевић | Шумадија, Крагујевац | 342 |
9. | Горан Рајковић | УП Фр.Гора – Срем, Ст. Паз. | 337 |
10. | Небојша Алексић | УП Смедерево | 336 |
11. | Немања Миљковић | УП Параћин | 329 |
12. | Горан Ранковић | СК Соколови – Лозница | 326 |
13. | Жељко Митровић | СК Соколови – Лозница | 325 |
14. | Милан Гаћеша | УП Фр.Гора – Срем, Ст. Паз. | 319 |
15. | Вељко Перовић | ДСРИ Смедерево | 235 |
Велезар Шурбат | СКРВИ Орао, Бијељина | ДНС | |
Славиша Стојковић | УПИК Крагуј Крагујевац | ДНС | |
Слађан Милић | ДСРИ Јагодина | ДНС |
ЕКИПНО:
Пласман | Екипа | Број кругова |
|
СКОСИ ПОБЕДНИК – БЕОГРАД | 1097 |
|
СКОСИ Р-50 СМЕДЕРЕВО | 1068 |
|
СКОСИ ОЛИМП – ЗРЕЊАНИН | 1045 |
|
СКРВИ ОРАО БИЈЕЉИНА | 1034 |
|
СД РАДНИЧКИ ШАБАЦ | 1008 |
|
УП ФРУШКА ГОРА-СРЕМ, СТАРА ПАЗОВА | 1005 |
|
УПМО ШАБАЦ | 1001 |
|
ДСРИ СМЕДЕРЕВО | 989 |
|
УП СМЕДЕРЕВО | 981 |
|
СК СОКОЛОВИ ЛОЗНИЦА | 936 |
|
УПНО НИШ | 908 |
|
СДИ НЕГОТИН | 829 |
|
УП ПАРАЋИН | 796 |
14. | УПИК КРАГУЈ КРАГУЈЕВАЦ | 446 |
ДСРИ ЧУКАРИЦА | 355 | |
УП ШУМАДИЈА КРАГУЈЕВАЦ | 342 | |
ДСРИ ЈАГОДИНА | ДНС |
СТАЊЕ НА ТАБЕЛИ ПОСЛЕ 5. КОЛА:
ПОЈЕДИНАЧНО – СЕНИОРКЕ :
Пласман | Име и презиме | Екипа | Број бодова |
1. | Гордана Пешић | СК Раднички, Шабац | 120,0 |
2. | Снежана Чегар | ДСРИ Чукарица | 100,0 |
3. | Зорица Ивановић | СКОСИ Р-50 Смедерево | 80,5 |
4. | Ангелина Јосић | УП Фр.Гора – Срем, Ст. Паз. | 77,0 |
5. | Душанка Вукелић | УП Смедерево | 73,0 |
6. | Милена Радивојчевић | ДСРИ Јагодина | 68,5 |
7. | Мира Радаковић | СКОСИ Олимп, Зрењанин | 66,5 |
8. | Весна Вићентић | УПМО Шабац | 64,5 |
9. | Марина Марковић | ДСРИ Смедерево | 59,5 |
10. | Јелена Пантовић | СКОСИ Р-50 Смедерево | 52,0 |
11. | Јованка Николић | УПМО Шабац | 50,0 |
12. | Драгана Стевић | УПИК Крагуј Крагујевац | 38,0 |
13. | Зорица Тасић | ДСРИ Чукарица | 33,0 |
14. | Јованка Радуловић | УПИК Тител | 13,0 |
Јасмина Станојевић | СДИ Неготин | 0 | |
Сабина Зечановић | СК Соколови, Лозница | 0 |
ПОЈЕДИНАЧНО – СЕНИОРИ група СХ 1:
Пласман | Име и презиме | Екипа | Број бодова |
1. | Зоран Поучки | СКОСИ Олимп – Зрењанин | 115,0 |
2. | Славиша Сарвак | СКОСИ Олимп – Зрењанин | 110,0 |
3. | Средо Радовић | СКОСИ Победник – Београд | 89,0 |
4. | Зоран Станојевић | СКРВИ Орао, Бијељина | 77,5 |
5. | Миломир Марковић | СД Раднички, Шабац | 71,0 |
6. | Раца Љуан | УПНО Ниш | 65,0 |
7. | Ђорђе Милић | СДИ Неготин | 57,0 |
8. | Зоран Јовашевић | УП Параћин | 52,0 |
9. | Зоран Петковић | ДСРИ Смедерево | 51,0 |
10. | Љубомир Стојановић | ДСРИ Јагодина | 50,0 |
11. | Вук Новачић | ДСРИ Чукарица | 49,5 |
12. | Ново Трифуновић | СКРВИ Орао, Бијељина | 42,0 |
13. | Иван Михајловић | УП Смедерево | 39,0 |
14. | Горан Николић | УПМО Шабац | 39,0 |
15. | Милутин Димитријевић | УПИК Крагуј Крагујевац | 37,0 |
16. | Милан Пајовић | ДСРИ Смедерево | 32,0 |
17. | Зоран Ђушић | ДСРИ Јагодина | 26,0 |
18. | Драгиша Џинић | СК Соколови – Лозница | 25,0 |
19. | Драган Тасић | УПНО Ниш | 25,0 |
20. | Александар Видић | СКОСИ Олимп – Зрењанин | 25,0 |
21. | Радомир Ранковић | СД Раднички, Шабац | 24,0 |
22. | Драган Бојић | СДИ Неготин | 23,0 |
23. | Здравко Хршум | СКОСИ Победник – Београд | 22,0 |
24. | Мијаило Сарић | ДСРИ Чукарица | 21,0 |
25. | Душко Савић | СКОСИ Р-50 Смедерево | 13,0 |
26. | Милосав Ковачевић | СД Раднички, Шабац | 11,0 |
27. | Дејан Аврамовић | УП Параћин | 11,0 |
28. | Борислав Николић | СК Соколови – Лозница | 11,0 |
29. | Јован Тодоровић | СКРВИ Орао, Бијељина | 10,0 |
30. | Радослав Челић | СДИ Неготин | 09,0 |
31. | Петар Колар | УПНО Ниш | 07,0 |
32. | Славко Ђекић | УПНО Ниш | 03,0 |
33. | Цветко Которчевић | УПИК Крагуј Крагујевац | 02,0 |
34. | Рајко Гагић | УПИК Крагуј Крагујевац | 02,0 |
35. | Мирослав Аћимовић | СДИ Неготин | 02,0 |
36. | Дејан Петковић | УП Параћин | 01,0 |
Ристо Ђуричић | УПИК Тител | 0 | |
Дмитар Веселиновић | УПИК Тител | 0 | |
Ђура Станковић | УПИК Крагуј Крагујевац | 0 | |
Милан Грбовић | Шумадија, Крагујевац | 0 | |
Зоран Стојановић | УП Фр.Гора – Срем, Ст. Паз. | 0 | |
Зоран Шипка | СКОСИ Олимп – Зрењанин | 0 | |
Ђорђе Баџикић | СДИ Неготин | 0 | |
Милоје Кириџић | СДИ Неготин | 0 |
ПОЈЕДИНАЧНО – СЕНИОРИ група СХ 2:
Пласман | Име и презиме | Екипа | Број бодова |
1. | Зоран Бањац | СКОСИ Победник Београд | 120,0 |
2. | Дејан Јокић | СКОСИ Победник Београд | 100,0 |
3. | Зоран Петровић | СКОСИ Р-50 Смедерево | 92,0 |
4. | Драган Балабан | СКОСИ Победник Београд | 76,0 |
5. | Здравко Цногорац | СКРВИ Орао, Бијељина | 74,0 |
6. | Велезар Шурбат | СКРВИ Орао, Бијељина | 66,0 |
7. | Иван Коцић | СКОСИ Р-50 Смедерево | 65,5 |
8. | Милутин Перић | УПМО Шабац | 65,0 |
9. | Небојша Алексић | УП Смедерево | 64,0 |
10. | Зоран Миливојевић | Шумадија, Крагујевац | 58,0 |
11. | Горан Рајковић | УП Фр.Гора – Срем, Ст. Паз. | 57,0 |
12. | Милан Гаћеша | УП Фр.Гора – Срем, Ст. Паз. | 52,0 |
13. | Горан Ранковић | СК Соколови, Лозница | 46,0 |
14. | Вељко Перовић | ДСРИ Смедерево | 33,0 |
15. | Слађан Милић | ДСРИ Јагодина | 30,0 |
16. | Младен Тишма | СК Соколови – Лозница | 27,0 |
17. | Немања Миљковић | УП Параћин | 12,0 |
18. | Добрица Лукић | УП Смедерево | 11,0 |
19. | Жељко Митровић | СК Соколови – Лозница | 10,0 |
20. | Славиша Стојковић | УПИК Крагуј, Крагујевац | 10,0 |
Дејан Милосављевић | УП Смедерево | 0 |
ЕКИПНО:
Пласман | Екипа | Број бодова |
|
СКОСИ ПОБЕДНИК – БЕОГРАД | 142,0 |
|
СКОСИ ОЛИМП – ЗРЕЊАНИН | 117,0 |
|
СКОСИ Р-50 СМЕДЕРЕВО | 112,0 |
|
СКРВИ ОРАО БИЈЕЉИНА | 94,0 |
|
СД РАДНИЧКИ ШАБАЦ | 87,5 |
|
УП ФРУШКА ГОРА-СРЕМ, СТАРА ПАЗОВА | 80,5 |
|
УП СМЕДЕРЕВО | 76,5 |
|
УПМО ШАБАЦ | 74,0 |
|
ДСРИ ЧУКАРИЦА | 63,0 |
|
СК СОКОЛОВИ ЛОЗНИЦА | 59,0 |
|
ДСРИ ЈАГОДИНА | 58,0 |
|
СДИ НЕГОТИН | 58,0 |
|
ДСРИ СМЕДЕРЕВО | 54,0 |
|
УПНО НИШ | 50,0 |
|
УПИК КРАГУЈ КРАГУЈЕВАЦ | 35,0 |
|
УП ПАРАЋИН | 10,0 |
|
УПИК ТИТЕЛ | 08,0 |
|
УП ШУМАДИЈА КРАГУЈЕВАЦ | 0,0 |
У Београду 26.09.2015.год
НП/НП |
М.П. |
Комесар такмичења
Владимир Пајић
|